وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
دوره تخصصی آموزش معماری ایرانی - اسلامی
نوشته شده در پنجشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩۱
ساعت : ٤:٠٠ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

دوره تخصصی آموزش معماری ایرانی- اسلامی برگزار می‌شود

منبع : همشهری

پژوهشکده هنر دوره تخصصی آموزش معماری ایرانی ـ اسلامی را با هدف تقویت دانش نظری و عملی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری، مرمت و شهرسازی از آبان‌ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، این پژوهشکده با هدف ارتقاء و تقویت دانش نظری و عملی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های معماری، مرمت و شهرسازی در حوزه معماری ایرانی- اسلامی،‌ دوره آموزشی یک‌ساله معماری ایرانی-اسلامی را با حضور استادان و صاحبنظران مطرح این حوزه برگزار می‌کند.

این دوره آموزشی که سرفصل‌های شناخت سازه‌های سنتی، برداشت از بناهای تاریخی، آشنایی با معماری اسلامی و مبانی نظری معماری ایرانی را در برمی‌گیرد از ابتدای آبان‌ماه سال جاری ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های معماری، مرمت و شهرسازی برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان این دوره آموزشی یک‌ساله به شرکت‌کنندگانی که در هشتاد درصد جلسات آموزشی حضور داشته و در ارزیابی پایان دوره حد نصاب نمره را کسب کرده‌اند ، توسط پژوهشکده هنر گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این دوره می‌توانند از روز دهم تا سی مهرماه با پژوهشکده هنر به شماره‌های 2-66956190 تماس بگیرند یا به آدرس تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام‌خمینی(ره)، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره 29 مراجعه کنند.


:: برچسب‌ها: