وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
مدال طلا
نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩۳
ساعت : ۳:۱٩ ‎ب.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

مدال طلا

از قرن هجدهم ، مدال طلا در هنر اعطا شده است

این مقاله در مورد مدال طلا به عنوان جایزه یا جایزه . برای این آلبوم توسطDonnas ، مدال طلا ( آلبوم ) را ببینید.

 

یک مدال طلا را برای بالاترین موفقیت در یک زمینه غیر نظامی تعلق می گیرد به طور معمول .

نام آن برگرفته از استفاده از حداقل کسری از طلا به صورت آبکاری و آلیاژ ساز در ساخت آن است. مفهوم جایزه به وجود آمد در ارتش ، در ابتدا توسط شناخت ساده از رتبه نظامی، و بعد از آن توسط دکوراسیون برای ورود به سفارشات نظامی که قدمت آن به قرون وسطی .

 

 

از قرن هجدهم ، مدال طلا در هنر اعطا شده است ، به عنوان مثال، توسط آکادمی سلطنتی دانمارکی، معمولا به عنوان نماد یک جایزه به دانش آموز برجسته برخی از آزادی مالی است. دیگران را تنها اعتبار این جایزه . بسیاری از سازمان ها در حال حاضر جایزه مدال طلا یا سالانه و یا فوق العاده ، از جمله UNESCO و جوامع مختلف علمی.

 

در حالی که اکثر مدال طلا طلا جامد، استثنا قابل توجه روکش طلا و اغلب نقره ی زراندود ، مانند کسانی که از بازی های المپیک ، مدال لورنتس ، ایالات متحده مدال طلای کنگره ( نمایش داده شده در سمت راست ) و مدال جایزه نوبل . مدال جایزه نوبل از طلای 18 عیار سبز با 24 قیراط روکش طلا تشکیل شده است. قبل از سال 1980 که در 23 قیراط طلا زده شد.

 

سایت جامع پیمانکاران

 

 


:: برچسب‌ها: مقاله, ساخت, دکوراسیون, مفهوم