وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
چشم انداز طبیعت - تصویر آب
نوشته شده در شنبه ٦ آبان ۱۳٩۱
ساعت : ٤:٠٦ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

چشم انداز طبیعت - تصویر آب

در چشم انداز معماری و طراحی باغ، یکی از ویژگی های آب یک یا چند مورد از طیف وسیعی از چشمه ، استخر، برکه، آبشار، آبشارها و رودخانه ها است.

 


چند باغ معروف : باغ های معلق بابل توسط استرابو به عنوان پیچ ارشمیدسی عرضه شده است. نمونه های دیگر با آب با استفاده از سیستم های هیدرولیک عرضه شد.

از آنجا که در قرن 18th، بسیاری از ویژگی های آب توسط پمپ طراحی شده است. در گذشته گرانش ( جاذبه )، منبع قدرت بود

گاهی اوقات یک موتور بخار، اما در ویژگی های جدید آن است که تقریبا همیشه توسط برق طراحی میشود .

ادامه ترجمه کلمه به کلمه میباشد :

دامنه فزاینده ای از طرح های ابتکاری وجود دارد به عنوان بازار تثبیت شده تر می شود و مردم آگاه تر از روش نصب جایگزین، مانند انرژی خورشیدی است.

مزایای استفاده از انرژی خورشیدی شامل مزایای زیست محیطی، بدون خطوط برق در باغ و انرژی آزاد.

ویژگی های آب مدرن معمولا خود موجود ، به این معنی است که آنها نیاز به آب به در پلمپ و به جای آب از هر حوضچه یا مخزن پنهان بازیافت، همچنین به عنوان مخزن (کارتر) شناخته شده است.لجن و کثافت هم می تواند در ویژگی های آب وجود داشته باشد ، و یا به خاک سپرده زیرزمینی (در مورد ویژگی های آب در فضای باز).

یکی از ویژگی های آب در محیط داخلی و یا خارجی ممکن است و می تواند به هر اندازه، از میز چشمه آب بالا به یک آبشار بزرگ سرپوشیده که دیوار در کل یک ساختمان بزرگ تجاری را پوشش می دهد، و می تواند از هر تعداد از مواد، از جمله سنگ، گرانیت ساخته شده است ، فولاد ضد زنگ، رزین، و شیشه ای. بسیاری از ویژگی های آب به صورت الکترونیکی کنترل می شود، اعم از محرک های تایمر ساده برای کنترل های پیچیده کامپیوتری برای موسیقی همگام سازی به آب و انیمیشن نور.

سایت جامع پیمانکاران – طراح و مجری سازه های آبی


:: برچسب‌ها: استخر سونا جکوزی, گالری عکس, باغ, آبنما