وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
دست به دامن آنجلینا جولی شدن امریکایی ها .!
نوشته شده در چهارشنبه ٥ مهر ۱۳٩۱
ساعت : ٢:٢٦ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

دست به دامن آنجلینا جولی شدن

آنجلینا جولی همچنین خواهان توقیف سازندگان این فیلم شد.


بین الملل - ایران نیوز24:واکنش غیرتمندانه مسلمانان جهان به توهین سخیف فیلم موهن آمریکایی که گویی برای حاکمان آمریکا غیرقابل پیش بینی بوده است، موجب شده تا دولتمردان آمریکایی برای کنترل اوضاع و فرونشاندن خشم مسلمانان دست به دامن عنصر شناخته شده هالیوودی خود شوند

به گزارش ایران نیوز24؛ آنجلینا جولی سوپر استار هالیوود در حالی که حجاب بر سر داشت برای اعتراض به فیلم توهین آمیزی که اخیرا در مورد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم در آمریکا پخش شد در رسانه ها حاضر شد و ضمن اعلام همبستگی با مسلمانان جهان خواستار توقیف حمله بر ضد اسلام از سوی کشورهای غربی شد.

آنجلینا جولی همچنین خواهان توقیف سازندگان این فیلم شد. او در سخنان خود گفت پخش فیلم توهین آمیز درباره پیامبر اسلام چیزی جز جنگ علیه اسلام نیست. او از اعتراضات مسلمانان در این زمینه دفاع کرد. وی چند سال پیش نیز در مصاحبه با رادیو ملی پاکستان گفته بود به دین اسلام علاقه مند است. شایان ذکر است واکنش غیرتمندانه مسلمانان جهان به توهین سخیف فیلم موهن آمریکایی که گویی برای حاکمان آمریکا غیرقابل پیش بینی بوده است و همچنین هوشیاری آنان که متهم اصلی این جنایت را حکومت آمریکا تشخیص دادند، موجب شده تا دولتمردان آمریکایی برای کنترل اوضاع و فرونشاندن خشم مسلمانان دست به دامن عنصر شناخته شده هالیوودی خود شوند و با دلجویی لفظی از مسلمانان، به مدیریت شرایط سخت پیش آمده بپردازند.گفتنی است آمریکایی ها پیش از این برای مقابله نرم با اعتراضات به فیلم موهن دست به اقدامات گسترده ای زده اند که چاپ کاریکاتور موهن به ساحت مقدس رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم در مجله فرانسوی، از آخرین این اقدامات برای نجات گریبان خود از دست مسلمانان و انحراف اعتراضات به سمتی دیگر است.    


 آنجلینا جولی فیلم موهن آمریکایی

 


:: برچسب‌ها: گالری عکس, اخبار و خبر روز