وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
تار عنکبوت در مریخ
نوشته شده در یکشنبه ۱٦ مهر ۱۳٩۱
ساعت : ۳:٥٢ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

به گزارش ناسا در پی کاوش در سطح مریخ به شواهد جدیدی برخورده اند که مانند تار عنکبوت میماند .

این مقاله از سایت ساهو بصورت کلمه کلمه ترجمه شده .

با تشکر پیمانکاران

به نقل از یاهو اکتبر 2012

اشیاء شبیه تار عنکبوت سیاه و سفید بر روی سطح مریخ جمع آوری شده است حدس و گمان ...

دانشمندان در حال تلاش برای شناسایی اشیاء شبیه تار عنکبوت عجیب و غریب سیاه و سفید در این تصاویر است. (مایکل بنسون / NASA / JPL / دانشگاه ...

 

کسی هشدار Ziggy استارداست، به نظر می رسد عنکبوت بر روی مریخ وجود دارد.

 

عجیب اشیاء سیاه و سفید از 200 کیلومتر بالاتر از سطح مریخ دیده می شود در حال ایجاد علاقه و حدس و گمان است که اشیاء ناشناس می تواند هر چیزی از آبفشان به مستعمرات آفتاب گرفتن از میکروارگانیسم ها است.

NPR ارائه عکس های مختلف از اشیاء، از جمله مدارگرد اکتشافی مریخ بر ژانویه 27، 2010، است که به نظر می رسد برای نشان دادن "flecks کمی سیاه و سفید نارسایی پشته، بیشتر در سمت آفتابی، مانند عنکبوت آفتاب گرفتن در ردیف نشسته است."

 

اشیاء برای اولین بار در سال 1998 مورد هویداست. جالب است، آنها به نظر می رسد که سطح مریخ شروع به گرم، تا در همان محل بیشتر از زمان. و پس از آن زمانی که زمستان مریخ نزدیک، آنها را با همان نظم دقیق ناپدید می شوند. این تصاویر شده اند به جزئیات بیشتر توسط مایکل بنسون در کتاب خود به ارمغان آورد "Planetfall: چشم انداز جدید منظومه شمسی"

 

اکثر دانشمندان، از جمله تیم هایی از سازمان زمین شناسی ایالات متحده، مجارستان و آژانس فضایی اروپا، که نظریه خود را، اما توضیح پیشرو این است که اشیاء آبفشان CO2 انفجار از زیر سطح این سیاره است.

 

"اگر شما وجود دارد، شما می خواهم ایستادن بر روی یک دال از یخ دی اکسید کربن،" فیل کریستنسن از دانشگاه ایالتی آریزونا به NPR گفت. "همه در اطراف شما، جت خروشان از گاز دی اکسید کربن پرتاب شن و ماسه و گرد و غبار از صد زن و شوهر پا را در هوا زمین زیر خواهد بود rumbling شما می خواهم آن را در چکمه های فضایی خود را احساس می کنم."

 

و در حالی که نظریه چشمه اب گرم محبوب ترین توضیح، هنوز به تایید.

 

در این میان، برخی از نظریه های جالب جایگزین، از جمله یکی از یک گروه از دانشمندان مجارستانی، که این باورند که اشیاء در واقع مستعمرات میکروارگانیسم های فتوسنتز مریخ که ظهور هر سال به حمام افتاب گرفتن در آب و هوای گرم وجود دارد.

 

چه اشیاء ممکن است دوست نزدیک. (رندر هنرمند ران میلر / JPL / دانشگاه ایالتی آریزونا)

 

یافتن پست های بیشتر در مورد سفر کنجکاوی بر روی سیاره سرخ

سایت جامع پیمانکاران = بروز


:: برچسب‌ها: