وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
انسان‌ها تا 33 سال ديگر ناميرا مي‌شوند
نوشته شده در شنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩۳
ساعت : ٢:٥۱ ‎ب.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

 

 

انسان‌ها تا 33 سال ديگر ناميرا مي‌شوند

 

فردي روسي در تلاش است با کمک گرفتن از تيمي از محققان براي ايجاد انسان تماما هلوگرافيک تا 33 سال آينده به نوعي ناميرائي براي انسان دست پيدا کند.

وي از تيمي از محققان درخواست کرده تا آواتار‌هاي انساني ه...لوگرافيکي که از مغز انساني مجازي برخوردارند را ايجاد کنند و اکنون از ثروتمندان سرتاسر جهان براي تامين هزينه‌هاي اين پروژه بلندپروازانه درخواست کمک مالي

کرده‌است.

 

 

 

ديميتري ايتزکوف مردي است که طرح ابتکاري 2045 را بنيانگذاري کرده و قصد دارد در اين 33 سال باقي‌مانده از طرحش، آواتارهاي مختلفي به وجود آورد. در اين طرح ابتدا نسخه روباتيکي از انسان ساخته خواهد شد که با استفاده از سطح مشترک کنترل مغزي تحت فرمان قرار خواهد گرفت. پس از آن نسخه‌اي از انسان ساخته‌خواهد شد که از قابليت پيوند مغز پس از مرگ افراد برخوردار باشد. نسخه بعدي از مغز انساني مجازي برخوردار بوده و در نهايت اقدام به ساخت آواتارهايي از بدن انسانها خواهد کرد که از هوش انساني برخوردارند.

 

ايتزکوف به تازگي براي ميلياردرهاي ليست ثروتمندان فوربس نامه سرگشاده‌اي ارسال کرده و از آنها درخواست کرده براي افزايش طول عمر خودشان هم که شده،‌ به اين پروژه کمک مالي کنند. وي در اين نامه با وعده زندگي ابدي به هزار و 266 فرد ثروتمند جهان،‌ اعلام کرده مي‌تواند امکان‌پذير بودن اين ايده را به هر فردي که درباره آن ترديد دارد به اثبات برساند.

 

هدف نهايي اين پروژه نجات انسانها از عذاب کشيدن و مرگ است. با وجود اينکه متخصصان بسيار بزرگي در اين پروژه مشارکت دارند، هيچ تضميني وجود ندارد که هدف نهايي اين پروژه،‌ناميرائي براي انسانها،‌مورد استقبال قرار گيرد.

 

ايتزوکوف درواقع قصد دارد با ايجاد ساخت نسخه‌اي هلوگرافيک از انسان،‌مغز مجازي انسان را درون اين بدن يا آواتار،‌ بارگذاري کند،‌به بياني ديگر قصد دارد با جا‌به‌جا کردن مغز از بدن فيزيکي انسان به بدن يک آواتار،‌ ناميرايي انسانها را به حقيقت تبديل کند.

 

در طرح ابتکاري 2045 درحدود 30 دانشمند مشغول به کار هستند و ايتزوکوف قصد دارد در فصل تابستان در شهر سان‌فرانسيسکو دفتري براي اين طرح راه‌اندازي کرده و با ايجاد شبکه‌اي اجتماعي به دانشمندان امکان دهد از طريق اين شبکه با يکديگر درباره فناوري‌هاي سايبرنتيک ( فناوري‌هاي مرتبط با ترکيب انسان و ماشين) تبادل اطلاعات کنند.

 

Link : site

گرداوری : سایت سونا سلامتی

 

 


:: برچسب‌ها: