وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
کلکسیون میخ قدیمی ، گالری عکس
نوشته شده در پنجشنبه ٩ امرداد ۱۳٩۳
ساعت : ٢:۳٥ ‎ب.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

 کلکسیون میخ

کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

کلکسیونرها همیشه به دنبال داشتن خاص ترین چیز دنیا هستند که در کلکسیون ها دیده نمی شود. معمولا این افراد به دنبال چیزهایی می روند که شاید به ذهن هر انسان خطور نکند. گاهی پول و گاهی علاقه شخصی باعث جمع شدن یک کلکسیون می شود.

کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، حتما افراد کلکسیونردار دنیا را می شناسید این افراد به دنبال آن هستند تا متفاوت ترین موارد را در کنارهم جمع کرده و به نمایش بگذارند. داشتن کلکسیونی از پروانه، طلا یا حتی کفش می تواند بسیار ارزشمند باشد اما کلکسیون میخ هم به نظر شما ارزشمند است؟

 کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

"ریچارد جونز" پیرمرد 78 ساله انگلیسی است که علاقه عجیبی به میخ دارد. این مرد از 50 سال پیش بیشتر زندگی خود را صرف آن کرده است که میخ های عجیب را از سراسر دنیا جمع آوری کرده و در کلکسیونش قرار دهد.

 کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

کلکسیون این مرد به خاطر یکنواختی و نبود هیچ خلاقیتی به عنوان کسل کننده ترین کلکسیون دنیا شناخته میشود. او این روزها در مجموعه خود 3 هزار میخ دارد که برای بدست آوردن برخی از آن ها حتی به استرالیا هم سفر کرده است.

 کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

این مرد اعتقاد دارد زیبایی های بسیاری در وجود میخ ها نهفته است که هرکسی قادر به دیدن آن نیست و این موضوع ریشه در ساده پنداری میخ ها دارد. آقای جونز کلکسیون خود را راهی برای تغییر نگرش انسان ها به میخ می داند.

 کلکسیون میخ قدیمی   ، گالری عکس

این مرد از سال 1960 کار جمع کردن میخ ها را آغاز کرده است و روزانه بیشتر وقت خود را در کنار آن ها می گذراند.

در مجموعه او می توان میخ هایی با بلندی 75 سانتی متر یا حتی به کوچکی 4 میلی متر پیدا کرد و همه این میخ ها بر روی 32 جعبه نگهداری می شوند.

 

منبع سایت

 گرداوری : سایت www.woodash.ir


:: برچسب‌ها: درب قدیمی, یراق سنتی, فن و هنر, گل میخ