وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
کاربرد اکسیژن فعال در تصفیه
نوشته شده در سه‌شنبه ٤ شهریور ۱۳٩۳
ساعت : ٧:۱٥ ‎ب.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

 

 کاربرد اکسیژن فعال در تصفیه و ضد عفونی آب :

یکی دیگر از توانائی های اکسیژن فعال که بسیار عالی و شگفت انگیز عمل می کند تصفیه و ضدعفونی آب آشامیدنی است.

کافی است اکسیژن فعال را در داخل آب در یک محدوده زمانی مناسب نسبت به حجم آب تزریق نمائیم تا به راحتی تمام ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها، قارچ ها، سموم کشاورزی، شوینده ها، رنگ، بو و طعم نا مطبوع و کلررا تجزیه و از بین ببرد. حتی شما می توانید برای آزمایش و دیدن عملکرد اکسیژن فعال یک لیوان آب را با جوهر استامپ که همان آلودگی رنگی می باشد مخلوط نمائید و سپس اکسیژن فعال را توسط دستگاه خانگی به مدت ۵ دقیقه درون آب آمیخته با رنگ تزریق نمائید تا قدرت شگفت انگیز آن را در تجزیه و از بین بردن آلودگی رنگ که در نهایت آب کاملاً شفاف و قابل شرب میشود را مشاهده نمائید.

   

یک توصیه مهم برای آب تهران:

آیا می دانید هر دستگاه تصفیه آبی برای آب تهران می تواند فوق العاده خطرناک باشد؟

فقط کافیست بدانید فیلتر هایی که در این دستگاه ها به کار برده شده جهت جذب رنگ، بو، طعم، مزه و مواد ارگانیک محلول در آب می باشد، و البته تا اینجا مشگلی به نظر نمی رسد.

اما جالب است بدانید این فیلتر ها مواد ارگانیک را در خود جمع می کنند و عملاً انبار و فضایی بسیار مناسب را برای ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و باعث می شود این آلودگی های میکروبی و ویروسی در بهترین شرایط زندگی نموده و پس از صرف غذای ایده آل شروع به زاد و ولد نمایند، و این بدین معناست که آلودگی اصلی آب تهران که همان آلودگی های میکروبی و ویروسی است را چندین برابر نماید و بصورت یک سم بسیار خطرناک که هیچگونه طعم، مزه و بویی ندارد را در اختیار شما قرار می دهد. پس خواهش ما این است که هوشیار باشید و خود و خانواده خود را از این روش جهت تصفیه آب تهران و مشابه آن و یا هر آبی که لزج می باشد مصون نگه دارید .

  

 

منبع وبسایت سوناسازان ایران زمین


:: برچسب‌ها: