وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
  
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره  02177308232 - 09191210119 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
دکوراسیون کار ما است
نوشته شده در یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳٩۳
ساعت : ۱:٠۸ ‎ب.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari

دکوراسیون کارماست .

هنر زندگی ما است .

با بیش از یک نیم قرن تجربه و سابقه درخشان در صنعت چوب و دکوراسیون ساختمان

دکوراسیون چوبی

هدف ما پیشرفت در نحوه اجرای کار است و راه رسیدن به این هدف جلب رضایت مشتری است .

ما برای رضایت مشتریانمان بیش از آنچه آنها ازما میخواهند انجام میدهیم به همینخاطر است که میگوییم (( دکوراسیون کار ما است )

... طراحی دکوراسیون داخلی ... این کار حرفه و زندگی ماست ، صبح که از خواب بیدار میشوم به دکوراسیون فکر میکنیم و برای اجرای آن به کارگاه میرویم ، تمام تمرکز ما بر روی روش اجرای کار است ، صبحانه میخوریم تا ذهن ما آماده تر شود ، نهار میخوریم تا مبادا گرسنگی باعث پایین آمدن کیفیت کارها شود و شب به خانه می رویم تا برای روز بعد انرژی لازم را کسب کنیم .

اغلب مشتریان ما فصل به فصل دکوراسیون خود را بوسیله مقالات سایت تغییر میدهند .

دکوراسیون خانه را تغییر دهید ، فصل به فصل برای زمستان دکوراسیونی گرم و برای بهار دکوراسیون سرسبز و در تابستان از پارچه های ظریف

تنوع رنگ‌های پاییزی را به خانه آورید.

- رنگ پرتقالی یادآور کدوتنبل، آتش و برگ‌های پاییزی است. رنگ پرتقالی دیوار الهام از پاییز است به خصوص اگر در ترکیب با رنگ شتری ملایم و صدری باشد. انتخاب پرده ابریشمی براق و فرش بزرگ به فضا رسمیت ‌می‌دهد.

رنگ کارامل جزو رنگ‌های خنثی است. اما در یک دیوار اتاق ناهارخوری، جزو رنگ‌های گرم است. رومیزی کتانی، ترکیب و تضاد مبلمان با لوستر و ظروف سفالی یک اتاق را میتواند خاص کند .

WWW.WOODASH.IR

.

..


:: برچسب‌ها: