وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
ساعت : ۱:٤٩ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

 

وزیر نیرو از دخالت های سودجویانه قدرت های حاکم بر منافع و منابع ابنای بشر در کره زمین انتقاد کرد.

سایت خبری وزارت نیرو - کد خبر: 35210


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "مجید نامجو" در جریان ششمین اجلاس شورای جهانی آب که در مارسی فرانسه برگزار شد، بسیاری از چالش های جهانی موجود را ناشی از دخالت های منفعت طلبانه برخی از کشورها دانست.
وی اظهار داشت: فاصله های عظیم طبقاتی، جنگ های خانمان برانداز و حتی تغییرات اقلیم و آب و هوایی که به خشکسالی های شدید و باران های سیل آسا و سرماهای بی سابقه در جهان منجر شده است، همه و همه ناشی از دخالت سودجویانه قدرت های حاکم بر منافع و منابع ابنای بشر در این کره خاکی است.
وزیر نیرو تصریح کرد: باید به عنوان یک راه حل در این زمان، حمایت بی قید و شرط از فریادهای عدالت طلبانه و مخالفت با سامانه های فاسد سرمایه داری که در سراسر جهان زمزمه های آن آغاز شده است، در دستور کار و بیانیه های مجامع جهانی ازجمله شورای جهانی آب قرار داده شود تا حمایت این گونه محافل با سیر تغییر و تحولی که در جهان در حال وقوع است، هم راستا شده و تداوم یابد.
وی خاطرنشان کرد: در غیر این صورت، به طور قطع و یقین مردم جهان از این ساختارها عبور می کنند و هر آنچه که نفعی برای مردم در بر نداشته باشد، در مسیر انحلال و ضعف قرار خواهد گرفت.
نامجو با بیان آنکه حکمت خداوند قادر و متعال ایجاب می کند همه نیازهای مخلوق خویش را در کره زمین به وفور قرار داده باشد، اظهار داشت: اگر دخالت های منفعت طلبانه برخی کشورها را کنار بگذاریم، جهانی خواهیم داشت که همه در سایه عدل و انصاف از تمام این نعمت ها بهره می برند و تشنه و گرسنه ای در جهان باقی نمی ماند.
وی سپس گفت: اجلاس جهانی آب توانسته است تاکنون جامعه جهانی را تا حدودی به اهمیت پرداختن به موضوع آب متوجه سازد و در زمان حاضر موضوع آب در راس توجه سران تعداد زیادی از کشورها قرار دارد.
به گفته وی، براساس پیش بینی هایی که ارایه شده است، کشورهایی که هم اکنون مشکل آب ندارند، در دهه های آینده به جمع سایر کشورها خواهند پیوست.
نامجو تصریح کرد: طرح موضوع هایی مانند تهیه و تامین آب برای کودکانی که به دلیل عدم دسترسی به آن می میرند و یا دچار بیماری می شوند، درخواست همکاری های منطقه ای و بین المللی برای حل مناقشه ها پیرامون آب های مرزی و مشترک، افزایش بهره وری در آبی که استفاده می کنیم با استفاده از روش های نوین آبیاری و دانش فناوری روزافزون بشری و تولید آب های جدید از منابعی که تاکنون به آن بی توجه بوده ایم، حاکی از حرکت درست و منطقی برای رفع نگرانی هاست و باید به طور مستمر ادامه پیدا کند.
وزیر نیرو در ادامه با بیان آنکه در جمهوری اسلامی ایران سالانه حدود 10 میلیارد دلار برای موضوع آب سرمایه گذاری می شود، افزود: بخش عمده این سرمایه گذاری ها پیرامون مقابله با خشکسالی های دهه اخیر است که در نتیجه آن، دسترسی به آب سالم و بهداشتی برای آحاد جمعیت 76 میلیون نفری ایران فراهم شده است.
وی اظهار داشت: تجربه موفق ایران در تنظیم موافقت نامه های دوجانبه با کشورهای همسایه برای حل مناقشه های آب های مرزی و مشترک می تواند در اختیار جامعه جهانی قرار گیرد.
وی ابراز امیدواری کرد: با حمایت تمام کشورهای جهان، دانش بشری کسب شده پیرامون تغییر اقلیم در اختیار همه کشورها قرار گیرد و سازماندهی جدی درخصوص این موضوع مهم که محیط زیست را تحت تاثیر قرار داده است، صورت گیرد.
نامجو تصریح کرد: به طور قطع و یقین، تمرکز بر ظرفیت های محلی برای استفاده درست از آب و بازچرخانی آن و تاکید بر حل مناقشه های آب های مرزی و مشترک از طریق توافقنامه های مشترک کشورهای همسایه، زمینه را برای همکاری های بین المللی پیرامون این موضوع مهم و جهانی فراهم خواهد کرد.
وزیر نیرو در پایان ضمن سپاس از برگزار کنندگان ششمین اجلاس شورای جهانی آب، گفت: متاسفانه تعدادی از همکاران بنده که راه حل های خوبی ارایه کرده بودند، به دلیل عدم صدور روادید موفق به شرکت در این مجمع نشدند که امید است این موضوع مورد توجه شورای جهانی آب قرار گیرد.
ششمین اجلاس شورای جهانی آب با موضوع راه حل هایی برای آب در روزهای 12 تا 17 مارس 2012 (22 تا 27 اسفندماه جاری) در شهر مارسی کشور فرانسه برگزار شد.
این اجلاس هر سه سال یک بار برگزار می شود که در اجلاس امسال حدود 25 هزار نفر از 188 کشور جهان شرکت داشتند.
در این اجلاس، از کشور جمهوری اسلامی ایران هیاتی از مسئولان عالی رتبه بخش آب کشور ازجمله مهندس "مجید نامجو" وزیر نیرو و مهندس "محمدرضا عطارزاده" معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا شرکت داشتند.
موضوع های اصلی اجلاس، توجه به رفاه و سلامتی انسان ها، مشارکت در توسعه اقتصادی و حفظ سیاره آبی عنوان شده بود.
روز جهانی آب 22 مارس هر سال مطابق با دوم فروردین است و شعار این روز در سال 2012 "آب و امنیت غذایی" تعیین شده است.
بر اساس این گزارش، روز جهانی آب نخستین بار در سال 1992، در بیست و یکمین دستور جلسه کنفرانس "محیط زیست و توسعه سازمان ملل" در شهر ریودوژانیرو برزیل به طور رسمی افتتاح شد.
در این کنفرانس از تمام کشورها خواسته شد تا در راستای اجرای بیانیه 21 سازمان ملل، این روز را به عنوان روز ترویج و آگاه سازی مردم در مورد آب اختصاص داده و از طریق پخش و اشاعه نشریه ها و برگزاری کنفرانس ها، سمینارها و نمایشگاه ها در پاسداشت آن بکوشند.
افزون بر کشورهای عضو سازمان ملل، بسیاری از سازمان های غیردولتی (NGO ها) مسایلی از قبیل چگونگی دستیابی بیش از یک میلیارد نفر به آب شرب سالم و یا نقش زن و مرد در خانواده برای دستیابی به آب سالم را پررنگ تر می کنند.
همچنین آژانسی از سوی سازمان ملل برای هماهنگی مسایلی در مورد روز جهانی آب تعیین می شود که بسیاری از مسایل را در مورد منابع آب منعکس می کند.
همچنین بخش امور اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (UNDESA)، دهه 2005 تا 2015 را با عنوان "آب برای زندگی" معرفی کرده است.
این دهه با هدف جهانی "تمرکز بیشتر روی موضوع های مربوط به آب" آغاز شده است که تلاش برای استفاده از مشارکت زنان در فعالیت های توسعه مرتبط با آب و همکاری در همه سطوح برای دستیابی به اهداف مربوط به آب در اعلامیه هزاره و برنامه نشست جهانی توسعه پایدار در ژوهانسبورگ را شامل می شود.

==============================================

گالری عکس و تصاویر و مقالات

گالری عکس کابینت آشپزخانه

عکس سونا سونای خشک

عکسهای طراحی داخلی بخش فروشگاه و رستوران

بهترین عکسهای معماری ایران وجهان

گالری عکس استخر و جکوزی

عکس آلاچیق

نمونه کار های استخر و سونا و جکوزی 1390 تهران ( سونا سازان )

عکسهای زیبا از طراحان خارجی

پروژه های سال 1390 عکس نمونه کار سونا استخر فضای سبز - طراحی داخلی - نمای ساختمان

·  سونای خشک و بخار آلاچیق

·  sonasazan سونای خشک

 دستگاهای تصفیه آب (۱٠)

تصفیه (۶)

ازن (۳)

کلر (۳)

آب ژاول (۱)

 

  سازنده برج میلاد ، شهر آفتاب را می‌سازد

  سرامیک استخری البرز ٰ سرامیک کاری

 


:: برچسب‌ها: گالری عکس, آب