وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
  
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره  09191210119 - 02177308232  تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
هیتر سونا هلو helo
نوشته شده در جمعه ٢۸ مهر ۱۳٩۱
ساعت : ۱:٠۸ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari

سونای خشک ، هیتر سونای خشک 

این صفحه را به درخواست یکی از دوستان ساختم

یک دستگاه هیتر تمام استیل فنلاندی با تابلو برق دیجیتال و کلیه لوازم مربوطه زیر قیمت بفزوش میرسد . این هیتر هنوز از جعبه باز نشده

البته این عکس متعلق به این هیتر نمی باشد اما باید در همین ابعاد و شکل باشد .

 

هیتر سونا هلو helo

انواع لوازم سونا موجود است . 


راهنمای خرید هیترهای برقی سونای خشک HELO

ابعاد اتاق سونا در انتخاب هیتر برقی سونا باید در نظرگفته شود.

در انتخاب هیتر برقی سونا باید به عمومی یا خصوصی بودن سونا توجه داشت.

هیتر سونای  HELO MINI یا HELO JUNIOR  دارای تابلو کنترل مجزا می باشند که برای فضای سونای 1.3 تا 4 متر مربع مناسب می باشد.

مدل HELO PLUS یکی از بهترین هیترهای استاندارد می باشد که در سایزهای 2 تا 13 متر مکعب وجود دارد.

HELO MISTY  هیتری ایده آل برای حمام گیرنده هایی می باشد که از  تنوع لذت می برند شما می توانید با یک پاشش عطر ، با اضافه کردن بوی خوش منتول و ... به بخار ، احساس خوشایندتان را افزایش دهید.

HELO  SAUNATONTTU به عنوان یک نوع هیتر همیشه آماده شناخته است که با پاشش  آب به روی سنگ های آب به روی سنگ های هیتر  تولید بخار  متراکم می نماید. این هیترها گرما را در نیم ساعت برای فراهم ساختن محیط سونای نهایی در زیر سرپوش آماده ذخیره می کند و در سایز 3 تا 17 متر مکعب  وجود دارد.

HELO PIKKUTONTTU  دارای ظرفیت بالا برای سنگ هیتر (70 کیلو گرم) می باشد وبرای سوناهای عمومی مناسب می باشد.

در هیتر های  HELO FANTASY و HELO PIKKUTONTTU  دو ترموستات وجود دارد ، یکی برای کنترل کننده دمای سنگ هیترها و دیگری کنترل هوای سونا را برعهده دارد. چراغی توکار در داخل این هیتر هاوجود داردکه  فضای خاصی در سونا به وجود می آورد. این هیتر ها  در سایزهای 6 تا 28 مترمکعب مهیا می باشد.

هیتر HELO OCTA  یکی از مدل های FANTASY  است که بر اساس تکنولوژی سنتی می باشد . این هیترها می توانند در وسط سونا قرار گیرد و در سایز های 9 تا 24 متر مکعب وجود دارد.

هیترهای مدل HELO SKLE  و  HELO SKLA مناسب مکان عمومی و دارای سایزهای 8 تا 46 متر مکعب می باشد.


ساخت سونای خشک با چوب درجه یک کاج   ساخت سونای خشک با چوب مخصوص سونا عملکرد سونا : گالری تصاویر و نمونه کارهای گروه فن و هنر ( سوناسازان ) هیتر برقی سونا جایگاه هیتر برقی سه گوش تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه سقف سونای خشک تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه تصاویری جذاب و دیدنی از ساخت سونای خشک طراحی و ساخت سونای خشک ، لوازم سونا ، هیتر سونا ، چوب سونا ، لمبه گرهچینی و مشبک کاری با چوب در سونا طراحی و ساخت...

هیتر سونای خشک 


:: برچسب‌ها: هیتر سونا, سونای خانگی, سونای خشک, سونای خشک خانگی