وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
 
 
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 09123240237 تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
ساعت : ۱:۱٤ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari
نظرات

کمک مادی و معنوی به سایت ، برای گسترش علم ، تحقیق و ترجمه  

کمک مادی و معنوی به سایت ، برای گسترش علم ، تحقیق و ترجمه

به سایتهای گروه جامع پیمانکاران خوش آمدید .

 

 

 هدف من این است که بتوانم با کمک افراد بیشتری ( تایپست ها ، محققان ، دانشجویان و افراد با تجربه ) مطالب سایت را انتخاب ، ویرایش و درج کنم .

سلام و درود بر شما من فربد نویسنده این وبسایت هستم ، امکان داره این صفحه را در وبلاگ هایم بخوانید به همین خاطر لینک اصلی این صفحه را در ابتدا و در ادامه همین خط درج میکنم .

برای ورود به منبع این صفحه بر روی لینک آبی رنگ کلیک کنید .www.healthsauna.ir  مجله اینترنتی گروه هنر و معماری ایران زمین 

الان حدودا ده ساله وب نویسی میکنم و فکر کنم حدودا ده هزار صفحه رو تونستم در سایتهای گروه پیمانکاران با موضوع : هنر ، معماری ، ساختمان ، سونا و استخر ، معرفی مشاهیر ایران و جهان ، مکانهای دیدنی ایران زمین ، معرفی هنر سنتی و معاصر ایران  ، اطلاع رسانی و حفاظت از محیط زیست ، فرهنگ سازی و ارزش سازی ، تجربیات و ترجمه چندین مقاله   در سایت و وبلاگ درج کنم . 

 

وبلاگ نویسی خوبیای زیادی داره  

یکی از خوبیهاش اینه که تونستیم برای دانشجویان یک منبع اطلاعاتی نسبتا خوبی باشیم ، تماس تلفنی زیاد داریم بطوری که فقط یه نفر میخواد به سوالات همکاران و دانشجویان جواب بده .

از بدی هایش اگر بخوام بگم ، بدی نداره ، فقط یه دوسه تا زندگی میخواهد که بزاری روی سایت ( وقت کم میارم ) ...

خودم و همسرم همیشه درگیر سایت هستیم دو خط تلفن فقط برای این کار اختصاص دادم .

  هزینه های سایت را هم با کارکردن برای مشتریان و شرکت های مختلف درمیارم .

دیدم  سایتها برای جمع اوری کمک های مالی بخشی را در سایتشان راه اندازی کرده اند و لینک آن را در صفحه اول قراردادند . یه روز که از نظر مالی خیلی تحت فشار بودم تصمیم گرفتم این صفحه رو راه اندازی کنم .

بسیاری از سایتها را دیده ام که از صفحات بازشو به نام پاپ الپ برای بدست اوردن مقدار کمی پول استفاده میکنند ، به نظر من این یعنی ورود به حریم خصوص افراد . من خودم در سایت هایی که از این صفحات برای کسب درامد بهره میبرند بیش از یک ثانیه توقف نمیکنم .

از توضیح بیشتر خوداری میکنم ... 

 

هدف من این است که بتوانم با کمک افراد بیشتری ( تایپست ها ، محققان ، دانشجویان و افراد با تجربه ) مطالب سایت را انتخاب ، ویرایش و درج کنم .

برای کمک های دیگر به سایت میتوانید از بخش محصولات دست ساز ما دیدن فرمایید ، در انتها لینک همه بخشهای مرتبط با این صفحه درج میشود .

با تشکر حیدری مدیر سایت

کمک مادی و معنوی به ( سایت اصغر حیدری ) کسترش علم و تجربه نشر و تحقیق

این است عاقبت کسی که از گهواره تا گور دانش بجست .

شماره عابر بانک ملی (من) مدیر سایت

-6037991833359643-

اصغر حیدری مدوئیه 

حمایت مالی =

این سایت به کمک مالی یا خرید شما از بخش محصولات نیاز دارد .

شما نیز میتوانید در رشد این سایت سهیم باشید و با حمایت خود در حفظ و خیر این وبسایت و وبلاگ آموزشی مشارکت کرده باشید .   شاید چیزی که کمترین اهمیت را داشته باشد مبلغ آن باشد و مهم این است که بتوانیم سایت را حمایت کنیم .

  حمایت های معنوی شما =

انتقاد های سازنده ، حمایت بخش محصولات سایت ، ارسال مقالات ، شرکت در بخش نظرات و ... 

 

 لینک بازدید از محصولات سایت :

WWW.WOODASH.IR

 گروه معماری و هنر : فن و هنر ایران زمین 

 

 


:: برچسب‌ها: کمک, فن و هنر ایران زمین, سایت جامع پیمانکاران, سوناسازان