وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ایران زمین www.healthsauna.ir
  
WWW.HEALTHSAUNA.IR
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به سایت گروه سوناسازان خوش آمدید جهت تماس با ما به شماره 02177308232  تماس بفرمایید . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
قیمت سونای خشک 14 / 7 / 93 - 2014
نوشته شده در یکشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩۳
ساعت : ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ
نویسنده : { فربد حیدری } Farbod Heidari

طراحی و ساخت سونای خشک 

پیش فاکتور زیر به درخواست یکی از دوستان ، جهت اشنایی و آگاهی عمومی درباره اجزای سونا اماده و در سایت گروه سوناسازان درج گردید .

قیمت سونای خشک  14 / 7 / 93  -  2014کارگاه لمبه سونای خشک سوناسازان

بازدید کننده گرامی :

با مطالعه این انالیز شما میتوانید یک سونای خشک را محاسبه و قیمت آن را بدست اورید . 

در این انالیز ، ابتدا سعی شده مشخصات فنی ، متریال ( مصالح و اجزای سازنده یک سونای خشک ) بطور دقیق شرح و در انتها قیمت داده شود . 

قیمت های زیر بر اساس نرخ روز در تاریخ

دوشنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۳

َالإثنین - ١١ ذوالحجه ١۴٣۵

Monday - 2014 06 October

براورد شده است . 

چوبهای فنلاندی بر معیار واحد پول اروپا ، یعنی یورو براورد میگزدد .

چوبهای روسیه هم بستگی به فصل و عواملی همچون بنزین ، تورم ، شرایط بازار و .. دارد .

گروه سوناسازان با حضور در بورس صنایع چوب و شهرک فناوران ، واقع در شهرک صنعتی خاوران توانایی طراحی و ساخت سونای خشک ، کلبه های چوبی و از این قبیل سازه ها را با نازلترین قیمت داراست .

همکنون دو نوع سونای خشک در کارخانه فن و هنر ایران زمین متعلق به گروه سوناسازان ساخته میشود که در زیر توضیحات و مشخصات فنی آنها درج میگردد .

قیمت سونای خشک  14 / 7 / 93  -  2014

1 : سونای خشک پرتابل ( پیش ساخته )

سونای خشک پیش ساخته بر اساس ضریب یک متر یا بر اساس اندازه کارفرما ساخته و در محل مونتاژ میگردد . 

روش کار به این صورت است که دیوارهای به 2 الی 5 قسمت تقسیم میشوند و در کارگاه سونا راه اندازی میگردد .   در زمانی که کارفرما اعلام نماید ، ظرف 8 ساعت این سونا نصب و راه اندازی میگردد .  این سونا از نظر کیفیت بسیار بهتر از سونایی است که در محل ساختمان ساخته شود زیرا تمام بدنه ها بوسیله پرس به هم متصل میشوند و بسیار محکم و زیباتر میشوند . 

2 : سونای خشک معمولی

سونای معمولی بعد از برش تخته ها و اماده شدن اجزا به محل حمل و نصابان ظرف مدت 7 روز کاری ان سونا را در اتاقک سیمانی میسازند و بعد از ان گروه برقکاران صنعتی هیتر و اجزای ان را نصب و سونا را روشن میکنند . 

از نظر قیمت سونای پیش ساخته ارزانتر ، مقاومتر و سریعتر ساخته میشود اما لازم است از قبل اتاق سونا مطابق با شرایط پیمانکار طراحی و ساخته شود تا بعد از ساخت سونا ، هنگام مونتاژ سونا به راحتی در جای خود نصب شود . 

نکته مهم در ساخت سونا :

در ساخت سونا عایق بندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . بطوری که یک سونای استاندارد با فقط روزی یک ساعت کارکرد هیتر میتواند تا 100 درجه گرما تولید کند و این گرما را برای بیش از 8 ساعت بدون اتلاف نگهداری کند . این در حالی است که بیشتر صاحبان سونا از مصرف بالای سونای خود ناراحت هستند . 

تمام سونا هایی که توسط گروه سونا سازان ساخته میشوند از عایق بندی مناسب و استاندارد برخوردار هستند و با حداقل برق یا گاز مصرفی بیشترین بهره وری را دارا هستند .

براورد قیمت یک سونای معمولی به ابعاد 1.5 متر عرض و 2.5 متر طول 

پیمانکار گروه سوناسازان ایران زمین با بیش از 20سال فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت انواع سونا

ابعاد سونا : 1.5 * 2.5 متر طول و عرض

چوبکاری سونا

هر سونا در بخش چوبکاری از   نوع چوب ساخته میشود که با قیمت و مشخصات فنی شامل بخش های زیر میگردد .

1 - لمبه ( لمه ) چوبی :

از لمبه برای سقف کاذب ، دیوارهای چوبی ، پارتیشن استفاده میشود .

بدلیل ارزان بودن چوب کاج و ظریب پایین انتقال حرارت در سونا یکی از چوبهای ایدعال است .

در بخش زیر انواع چوب با ضخامتهای مختلف براورد شده که شما میتوانید از میان انها یکی را انتخاب و در سازه مورد نظر استفاده کنید .

قیمتهای زیر شامل کارشناسی چوب ، خرید چوب مناسب ، برش در کارخانه بزرگ سوناسازان ، و نصب در محل کارفرما میباشد .

هزینه بسته بندی ، بارگیری  و کرایه بعهده کارفرما میباشد که بصورت فاکتور رسمی ارائه میگردد .

قیمت های این بخش مربوط به رنگ و مقاوم سازی چوب نمیگردد.

لمبه چوبی درجه یک  :  چوب کاج اشباع شده فنلاندی  به ضخامت 2 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر  هر متر مربع اجرا با چوب ، زیر سازی ، عایق پلاستوفوم فشرده نسوز 2.500.000 ریال

لمبه چوبی درجه دو : چوب کاج روسیه نوع ممتاز به ضخامت 16 الی 18 میلیمتر و عرض 10 سانتی متر هر متر مربع اجرا با چوب زیر سازی ، عایق پلاستوفوم معمولی 1.400.000 ریال

چوب لمبه درجه سه : کاج روسی معمولی خشک کن ، ضخامت 12 الی 13 میلیمتر با چوب ، نصب عایق پلاستوفوم ، چوب زیر سازی هر متر مربع 9.000.000 ریال

روکوب درجه چهار : روکوب فاقد کام و زبانه ( قلیف ) میباشد .  در تصویر زیر انواع لمبه از درجه یک تا چهار نشان داده شده .

هر متر مربع روکوب 10 میل با زیر سازی و عایق فوم 800.000 ریال

چوب کاج اشباع شده فنلاندی  به ضخامت 2 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر  هر متر مربع اجرا با چوب

2 – روتختی ( چوب نیمکتی )

 

از چوب نیمکتی برای قسمتهایی از سونا استفاده میشود که یا محل نشیمن است یا فضایی است که قرار است وزن یا تعادل بدن انسانها را حفظ کند .  به همین دلیل باید از چوبهای ضخیمتر از 20 میلیمتر استفاده کرد . در بخش زیر به انواع چوب نیمکتی یا روتختی پرداخته ایم .

چوب روتختی درجه یک  : نوع چوب کاج فنلاندی اشباع شده  به ضخامت 2.5 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر با زیر سازی مخصوص سکو های ثابت  هرمتر مربع 3.800.000 ریال

چوب روتختی درجه 2 : نوع چوب کاج ممتاز روسیه به ضخامت 2.5 سانت ضخامت و عرض 10 سانتی متر با زیر سازی مخصوص سکو های ثابت  هرمتر مربع  2.500.000 ریال

چوب روتختی درجه 3 : نوع چوب ، کاج روسی معمولی خشک کن ، ضخامت 2 سانت  عرض 10 سانتی متر با زیر سازی هرمتر مربع 1.500.000 ریال

در قسمتهای دیگر سونا بر اساس نوع طراحی و ساخت هر سونا چوبهایی از قبیل : فتیله ، انواع نبشی ، روکوب قاب ، و .. استفاده میگردد که قیمت انها با چوب لمبه یا نیمکتی محاسبه میگردد.

نیمکتی  سونا 

رنگ سونا

درجه یک :  رنگ ساخت کشور المان 100% طبیعی و بدون ضرر ، پایه آب ، با قابلیت مقاوم سازی چوب در برابر رطوبت ، و عوامل مخرب چوب . 2 دست + لاک ضد خش

هر متر مربع 450.000 ریال

درجه دو :  رنگ سیلر و کیلر شامل زیر سازی بتونه کاری دو الی 3 دست سیلر + یک دست کیلر ماشینی

 هر متر مربع 250.000 ریال

 درجه سه : یک دست سیلر و یک دست کیلر معمولی هر متر مربع 150.000 ریال 

تجهیزات سونا

هیتر برقی 4 کیلو وات ایرانی با بدنه استیل و المنت واتر پروف  7.000.000 ریال

تابلو برق ساده سونا 1.100.000 ریال

اجرت برقکاری سونا  شامل نصب تجهیزات و راه اندازی سونا  1.500.000 ریال

لوازم سونا شامل سطل و ملاقه سونا ، زیر سری و متکا چوبی ، کاور ترموستات چوبی ، ساعت شنی چوبی ، دما سنج 110 درجه سونا ، اباژور چوبی . ساخت چین 

به مبلغ 1.300.000 ریال

هزینه بازدید از کار برای بار اول در تهران  500.000 ریال میباشد که در صورت عقد قرار داد رسمی از مبلغ قرار داد کسر میگردد . 

ارسال نمونه چوبهای سونا ، کاتالوگ و رزومه :

در صورت درخواست کارفرما مبنی بر ارسال نمونه چوبها ، چوبها در مدل های مختلف با رنگ و بدون رنگ بصورت دیواره های 15 * 15 سانتی متر به ضخامت 5 سانتی متر با عایق ، بعد از پرداخت هزینه پست یا پیک ، که بر اساس فاصله مکانی محاسبه میگردد ، ارسال میشود . 

زمان تحویل از تاریخ عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت 12 روز کاری میباشد . پیش پرداخت یک سوم مبلغ قرارداد میباشد . 

حدرود متراژ قبل از بازدید و براورد دقیق :

ابعاد  سونا 1.5 متر * 2.5 متر = 40 متر

متراژ لمبه مورد نیاز 35 متر مربع

متراژ چوب نیمکتی مورد نیاز 15 متر مربع

متراژ فتیله و نبشی مورد نیاز 40 متر طول

یک واحد چارچوب درب و درب  سونا ، ماسیو تمام چوب 

=============================

متر و براورد سونا 

براورد قیمت با چوب کاج ممتاز روسیه

42000000 ریال لمبه کوبی

25000000 ریال روتختی

10000000 ریال بابت رنگ کیلر و سیلر

10900000 ریال بابت هیتر و برقکاری و لوازم جانبی سونا

قیمت حدودی سونا به :

 ابعاد 1.5 * 2.5 متر و ارتفاع 220 سانتی متر

جمع کل : 8.790.000 تومان هشت میلیون و هفتصد و نود

 در سونا میتوان از سیستم های نورپردازی مدرن استفاده کرد که این گروه نور زیاد را برای سونای خشک پیشنهاد نمی کند .

جهت بازدید از بیش از 250 نمونه کار اجرا شده به سایت WWW.HEALTHSAUNA.IR مراجعه فرمایید .

ادرس کارخانه : جاجرود سیاه سنگ دانش هشتم پلاک 37  – گروه فن و هنر ایران زمین ( سوناسازان ) با مدیریت برادران حیدری

تلفن کارگاه تهرانپارس : 02177308232 –  – 09191210119


سونای خشک چوبی 

کلمات کلیدی سونا ، به دنیای شگفت انگیز سونا سازان خوش آمدید ، سونا ، ساخت سونا ، ایده هایی برای سونا در دکوراسیون داخلی منزل ، ساخت سونای خشک با چوب درجه یک کاج  ، ساخت سونای خشک با چوب مخصوص سونا ، عملکرد سونا چگونه است ؟  ، در سونای خشک از هوای گرم و خشک با رطوبت حدود 50 % برای افزایش دمای محیط و افزایش شدت تعریق بدن استفاده میشود . سونا یک حمام فوق العاده مطلوب ، لذت بخش و شگفت انگیز است . در سونا علاوه بر تمیزی بدن و پوست شما بدلیل خاصیت گرما بر روی پوست غدد و از بین بردن آلودگی های سطح بدن ، بدن شما از درون هم پاکیزه میشود ، علاوه بر تمام اینها احساس خوبی که بعد از سونا به انسان دست میدهد باعث میشود تا شما از حالت روانی مطلوبی برخوردار شوید ،  امکانات یک سونا شامل چه می شود ؟   ، اتاق سونا را می توان به صورت سفارشی ساخت و یا آن را به صورت پیش ساخته تهیه کرد . ما در کارگاه فن و هنر بیشتر بر روی طراحی و شکل و فرم یک سونا تمرکز داریم و بعد از انتخاب شکل و فرم به تجهیز سونا میپردازیم . امکاناتی از قبیل منبع گرمایش سونا ، چگونه مصرف انرژی را در سونا به پایین تر حد خود برسانیم ، امنیت سونا ، جلوگیری از اتش سوزی و یا گیر افتادن افراد در سونا ، یکی از ایده های جدید در کارگاه فن و هنر که در حال کار بر روی آن هستیم ، ساخت سونا برای افراد مسن و کهنسال ، ساخت سونا مخصوص افراد معلول و کسانی که دارای مشکلات حرکتی هستند و .. هستیم ،  انواع سونا کدامند ؟ ، چرا سونای اینفرارد ( مادون قرمز ) از خانواده سونا جدا هستند ؟ ، انواع سونا شامل : سونای خشک ، سونای بخار میشود ، در سونای خشک از رطوبت زیر 50% استفاده میشود و از آنجایی که حرارت خشک ( حرارتی که از منبع برق یا کوره حاصل می شود ) درجه حرارت محیط را تا 110 الی 140 درجه سانتی گراد بالا میبرد ، بدنه ها از چوب با چگالی پایین ساخته میشوند که توانایی آن در جذب حرارت بسیار پایین است ، در سونای بخار از حداقل رطوبت 100% استفاده میشود و منبع حرارت و رطوبت آن یکی است . ( دیگ بخار ) ، در اتاق هایی با منبع حرارتی اشعه مادون قرمز بدلیل نبود منبعی برای ایجاد رطوبت و بخار استفاده های پزشکی میشود ، سونای خشک را میتوان از نظر ساخت یا منبع تغذیه حرارت به اقسام مختلف تقسیم نمود : مانند سونای خشک پرتابل ، متحرک ، قابل حمل ، سونا با هیتر برقی ، سونا کوره گازی ، سونا هیزمی  و غیره ؛ سونای خشک پرتابل به معنای سونایی است که بتوانید آن را باز و بسته کنید ، سونای قابل حمل ، سونای چند منظوره و. ، کلبه سونا و آلاچیق سونا از دیکر ابداعات و ابتکارت این مجموعه است ، سونای خشک پیش ساخته با کلیه امکانات شامل اتاقک چوبی به ابعاد : ظول و عرض 150cm - ارتفاع 200cm - یک عدد سکو به ابعاد 140 طول * 50 عرض* 50 ارتفاع. سونا خشک سونای بخار - رنگ چوب - طرح و اجرای سونای خشک ، استخر ، جکوزی .   گالری عکس   طراحی و ساخت   طراحی سونای خشک ، ساخت سونای خشک   سونا خشک سونای بخار  ساخت سونای خشک - طرح و اجرای سونای خشک ، استخر ، جکوزی . گالری عکس   طراحی و ساخت  طراحی سونای خشک  سونای خشک ساخت و نصب سونا ، اجرای سونای خشک ، اجرای سونا بخار ، اجرای انواع استخر سردو گرم ، ساخت و اجرای جکوزی ، ساخت و اجرای انواع سوناي خشك و سوناي بخار-ساخت سونا ، سوناي خشك و سوناي بخار-ساخت سونا. ساخت كوره سوناي خشك. براي گرم كردن اتاق سونا بايد به تهيه كوره اي استوانه اي يا مكعبي به ابعاد (80×50×100) اقدام نمود طوري كه  ، این سونای شگفت انگیز در آنتاریوی کانادا در چشم اندازی بی نظیر ساخته شده است؛ ساختار بیرونی آن مینیمالیستی (ساده) و خیره کننده است و طراحی داخل آن مانند غاری ...سونای خشک چوبی 

در وبسایت سونا سازان ایران زمین ، نمونه ای از پیش فاکتور و قرارداد ساخت سونای خشک را برایتان اماده کرده ایم که امیدوارم مورد تایید شما قرار گیرد . ، موضوع مطلب . قرارداد / پیش فاکتور سونای خشک 2014 : طراحی ، محاسبه و اجرای سونای خشک ، لمبه کوبی و ساخت سقف چوبی ، نصب و راه اندازی سونای ... ، ساخت كوره سوناي خشك = سونای خشک چوبی 

براي گرم كردن اتاق سونا بايد به تهيه كوره اي استوانه اي يا مكعبي به ابعاد(80×50×100) اقدام نمود طوري كه قطر دودكش آن 4 اينچ وقطر فلنچ مشعل كه به فاصله   ، گالری عکس سونا تصاویر طراحی و ساخت سونای خشک استاندارد ،  گالری عکس سونا تصاویر طراحی و ساخت سونای خشک استاندارد لوازم و تجهیزات سونا هیتر های هلو ساخت فنلاند  ، سونای خشک ، انواع سونا خشک ، سونای خشک آماده ، اولین وارد کننده تجهیزات استخر,جکوزی,سونای خشک و سونای بخار اعم ، جکوزی، نازل و گلپر، دمنده هوا، چراغ داخل آب، جکوزی آماده (پیش ساخته)،کلر زن  ، سونا بخار ،  طراحی سونا بخار ،  ساخت سونا بخار  ،  مجری سونا ،

سونای خشک ،  وبسایت گروه فن و هنر ایران زمین ، سوناسازان ، سونای لوکس با ترکیب هنر سنتی ایرانی و سبک اسپرت یک سونا، سونای خشک پیش ساخته ،  مکان، باشگاه برترینها ساخته شده  ، تهران کارگاه سوناسازان. سونا سازان  ، سونای خشک پیش ساخته ، سونای خشک پیش ساخته دو نفره: این محصول در دو نوع ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت به مشتری عرضه ، افزودن به لیست دلخواه. افزودن برای مقایسه. سونای خشک  ، محصولات ، طراحی و اجرای سونای خشک ، لوازم حمام سونا ، ساخت سونای خشک مطابق با آخرین استاندارد های بهینه سازی و امنیت ،  ساخت سونای پیش ساخته، حمام سونای خانگی ، دکوراسیون حمام، ساخت سونای خشک ، سونای کوچک  یک نفره ، ساخت سونای خشک ، ساخت سونای خشک ساخت، تعمیر و نصب سونای خشک  ، خدمات ساخت سونا ، سونا چوب ، سونا ساخت سونای بخار  آرامشی برای شما ، ساخت سونای بخار با هر ابعاد ودر هر مکانی با سلیقه کارفرما کاشی کاری نصب و راه ... سونای بخار نیز همانند سونای خشک روش مناسب برای دفع سموم بدن به شمار می رود.

سونا سازان پیشرو در صنعت طراحی و ساخت

سونا سازان پیشرو در صنعت طراحی و ساخت سونا استخر جکوزی ساخت سونای خشک ،تأسیسات استخرو جکوزی، اجرای لمبه کوبی ، دیوار کوب ، سقف چوبی ، و آلاچیق ...

اموزش طراحی و ساخت استخر سونا جکوزی

اساسا لفظ سونا به همان سونای بخار گفته مي‌شود و چيزي به اسم سوناي خشك به آن مفهوم نداريم . ولي در حال حاضر دو نوع سونا وجود دارد : 1- يك نوع كه در آن با استفاده از - سونای خشک چوبی 

 سوناي بخار و سوناي خشك

اما سونا در مجموع به دو نوع : سوناي خشك و سوناي بخار تقسيم مي شود كه اگر چه اين دو نوع با هم تفاوت ماهيتي زيادي. ندارند اما شكل ظاهري آنها و طرز ساخت و كاركردن اشان با هم ...

تفاوت میان سونای خشک و بخار چیست؟

سونای خشک، مشهورترین و پرطرفدارترین سونا در جهان است. نام آن از زبان فنلاندی گرفته شده و از چوب ساخته می شود. معمولاً وقتی صحبت از سونا می شود، منظور سونای ...

مراحل ساخت یک استخر روباز - سونا خشک سونای بخار

مراحل ساخت یک استخر روباز -  سونا خشک سونای بخار وبسایت جامع ساختمان ، سونا خشک سونای بخار - مراحل ساخت یک استخر روباز - طرح و اجرای سونای خشک ، استخر  

ساخت سونای خشک .   ساخت و راه اندازی استخر ، سونا و جکوزی. ساخت و راه اندازی استخر ، سونا و جکوزی   ارائه کلیه خدمات مشاوره ...

طراحی و ساخت سونای خشک و سونای بخار

کلیه امور تاسیساتی و ساختمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی و تصفیه خانه ، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، تاسیسات برقی و مکانیکی ، سیستم های صوتی و ... سونای خشک چوبی 

سونای خشک بخار استخر جکوزی ( سونا سازان )

چوب روس یا فنلاند درجه یک وگلچین شده ، استفاده از مواد کشتی سازی برای ضد آب کردن قسمت هایی از سونا که با آب در تماس هستند و... ساخت سونای خشک استاندارد برای ...

سونای خشک اثر استاد فربد - صنایع چوب و هنر ایران زمین

ساخت سونا ، سونا خشک بخار اثر فربد حیدری باشگاه برترینها. ساخت سونا ، سونا خشک بخار اثر فربد حیدری سونا هتل شیراز. ساخت سونا ، سونا خشک بخار اثر فربد ...

گالری عکس سونای خشک

  موضوع و عنوان مقاله یا مطلب : سونا ، سونای خشک ، چوبکاری سونا ، طراحی و ساخت سونای خشک چوبی ، لمبه کوبی. نام مولف / نویسنده : سونا سلامتی.

گروه فن و هنر ایران زمین ( سوناسازان ) با بیش از بیست سال سابقه در رشته طراحی و ساخت سونای خشک بصورت حرفه ای اماده ارائه خدمات به کارفرمایان میباشد .

هیتر سونای خشک   

هیتر سونای خشک. بازرگانی تکنو آب ارائه دهنده خدمات تاسیسات و ساخت استخر ، لوازم و تجهیزات استخر و سونا ، جکوزی ، تصفیه آب و ... می باشد. قیمت خرده فروشی: سونای خشک چوبی 

تفاوت میان سونای خشک و بخار چیست؟  

سونای خشک فواید سونای بخار,خواص درمانی سونا سونا,تفاوت سونای خشک و بخار,نحوه استفاده از سونا,فواید سونا برای سلامتی,ورزش,ورزش عمومی.

خواص سونا, سونا درمانی, سونا بخار, سونا خشک

عرق کردن یکی از روش های بی خطریست که بدن برای دفع سموم مختلف، فلزات سنگین و مواد زائد از آن استفاده می نماید، بعد از کبد و کلیه ها پوست بدن سومین عضو برای  

  سونا خشک - سونا خشک . سونا خشک حتماً باید از چوب روسی ساخته شود که به صورت لنبه سونایی شکل داده شده باشد.این لنبه ها با شیار هایی که  

برای لاغری سونای خشک خوبه یا بخار   برای

    برای لاغری سونای خشک خوبه یا بخار اطلاعات بیشتر

سلام به نظر شما آیا سونا برای لاغری فایده داره . اگه خوبه سونای خشک بهتره ...

سونا و تاثیر آن بر پوست و مو  

سونای خشک: تعرق در این سونا نسبتاً مناسب است، کمک به دفع سموم تجمع یافته زیر پوست، افزایش گردش خون و دمای بدن می نماید و همچنین باعث باز شدن منافذ پوست ...

سونای خشک طبیعی. نویسنده : artwood Iranian  سونای خشک چوبی  

سونای خشک طبیعی. سونای خشک طبیعی. معماران کانادایی سونایی از چوب و فولاد به شکلی ساده و ارگونومی ...

نحوه استفاده از سونا و جکوزی - کارشناسی تربیت بدنی ...

تعریف سونا: سونا در هر شکل و نوع آن عملاً انواع استفاده و بهره برداری از هوای گرم است. انواع سونا. 1. سونا خشک. 2. سونا بخار. 3. حوضچه آب داغ. 4. جکوزی. تأثیر استفاده ...

در متون فنی گاهی از دو واژه سونا و حمام بخار استفاده می شود که منظور از سونا ،سونای خشک و منظور از حمام بخار همان سونای بخار است. در سونای خشک از هوای گرم و خشک برای ...

همه چیز درمورد سونا  و گروه سوناسازان

  بنابراین وقتی از سونا صحبت می کنیم منظور محیطی است که در آن بتوانید درجه حرارت و رطوبت را به حد استاندارد برسانیم و بعد از خاموش شدن تجهیزات گرمایش وارد ان شده و از مزایای سونا بهره مند شویم  در مجموع به دو نوع : سونای خشک و سونای ...

انواع سوناWhat is a Sauna? • سونای خشک: میزان رطوبت در ایـن ...

سونای خشک: میزان رطوبت در ایـن سونا 5 تا 10 درصد و درجه حرارت 90 تا 100 درجه سانتی‌گراد است. • سونای مرطوب: میزان رطوبت در این سونا 15 تا 30 درصد و درجه حرارت  

دکتر حسین روازاده-مضرات سونای خشک  

دکتر حسین روازاده-مضرات سونای خشک • زمان : 3:35 دانلود فایل تصویری سخنرانی دکتر حسین روازاده تحت موضوع تغذیه و طب اسلامی با عنوان: طب  

کلیپ باحال از سونای خشک چوبی 

فیلم مراحل تولید و انواع لمبه چوبی سونا در کارخانه لمبه کاران در شبکه آپارات .

مراحل تولید و انواع لمبه چوبی سونا در کارخانه لمبه کارا,متفرقه , ,سونای خشک,لمبه  

 


گروه فن و هنر ایران زمین   www.ashwood.ir

 
:: برچسب‌ها: قیمت سونا, سونای خشک, ساخت, سونا